Safete Mustafa feston ditëlindjen, kështu e uron e bija

Mediale Vip

Safete Mustafa feston ditëlindjen, kështu e uron e bija

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 17:22
Safete Mustafa me vajzat

Këngëtarja Safete Mustafa ka një ditë të veçantë.

Ajo ka ditëlindjen dhe për këtë ditë me rëndësi për të, ka marrë një urim shumë special, shkruan lajmi.net

Fjala është për bijën e saj Donika Hotin.

Donika ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është me nënën e saj, foto e bërë kur Donika ishte foshnje.

E urimi ishte mjaft emocionues. “Urime jete, te uroj lumturine e botes.Te dua me shume se gjithçka” janë fjalët e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat