Publikohet versioni ‘RMX’ i këngës ‘Papuqe Gucci’ me tekst dhe klip eksplicit

Mediale Vip

Publikohet versioni ‘RMX’ i këngës ‘Papuqe Gucci’ me tekst dhe klip eksplicit

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 20:09
Pamje nga klipi

‘Papuqe Gucci’ quhet projekti më i ri i Gjikos.

Kjo këngë, u pëlqye shumë nga fansat e tij, duke mbledhur miliona klikime në kanalin Youtube.

E tani është publikuar versioni RMX i kësaj kënge.

Veçse, këtë version nuk e ka sjell vet reperi por është sjellr nga një tjetër reper.

Fjala është për ‘Kinezin’ i cili këngën e ka publikuar edhe me klip. E veçanta është se teksti, ashtu edhe klipi janë eksplicit, duke ndryshuar nga origjinali.

Se si ka dal ky version, e keni në videon më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat