Kjo është gruaja dhe fëmijët e Abelard Tahirit

Mediale Vip

Kjo është gruaja dhe fëmijët e Abelard Tahirit

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 21:41
Ableard Tahiri me familje

Prej që është bërë Ministër i Drejtësisë,  Ableard Tahiri, është bërë edhe më  i njohur për publikun. Andaj shumë kujt mund të interesojë jeta e tij private.

Ministri është i martuar dhe ka dy fëmijë. Në bazë të prezantimit në rrjetet sociale gruaja e tij Yllka Shabani, punon si Zyrtare e Lartë për Pesticide në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Çifti janë prindër të  dy fëmijëve një vajze dhe një djali. Yllka në profilin e saj në Facebook ka ndarë fotografi me bashkëshortin dhe fëmijët ku në bazë të tyre vërehet se ata janë një familje e lumtur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat