Artjola Toska e tregon vetë: Ja sa vjeçe jam vërtet

Mediale Vip

Artjola Toska e tregon vetë: Ja sa vjeçe jam vërtet

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 22:49
Artjola Toska

Artjola Toska është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj i njeh çdo moshë dhe i kërcejnë të gjithë. Gjatë gjithë karrierës së saj Artjola ka preferuar të njihet dhe të bëhet e famshme vetëm falë muzikës duke i qëndruar larg skandaleve e duke mos dhënë shumë detaje nga jeta private.

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, pyetja e parë që moderatori Ermal Mamaqi i drejtoi Artjolës ishte “A i mbushe 20 vjeç?”, duke qenë se tek këngëtarja prej vitesh nuk ka ndryshuar asgjë, duket njësoj si në fillimet e saj.

“Jo, në shkurt i mbush”, u përgjigj Artjola plot humor. “S’e kam në plan për t’u rritur”, shtoi këngëtarja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat