Aktori britanik në altar me të dashurin e tij - Bota Sot
Aktori britanik në altar me të dashurin e tij

Mediale Vip

Aktori britanik në altar me të dashurin e tij

Më: 8 janar 2018 Në ora: 16:42
Sam Smith dhe Brandon Flyn

Ka deklaruar bindjet e tij seksuale, por tashmë ka edhe diçka të re në jetën e këngëtarit britanik, i cili prej kohësh është në një lidhje me partnerin e tij.

Bëhet fjalë për Sam Smith dhe Brandon Flynn të cilët kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Mediat shkruajnë se çifti ka festuar festat e fundvitit së bashku në Sidnei, vend në të cilin edhe kanë vendosur të zhvillojnë ceremoninë e tyre martesore.

Sipas shkrimeve në media ende nuk ka asnjë deklaratë nga çifti Sam Smith dhe Brandon Flynn, edhe pse mendohet se ata kanë zgjedhur edhe vendin ku do të zhvillojnë ceremoninë e martesës së tyre që është Palm Beach, vendi më i preferuar për organizimin e eventeve të dasmave.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera