Pas vdekjes së ‘Mjeshtrit të Madh’, Bleona shpreh mërzinë e saj - Bota Sot
Pas vdekjes së ‘Mjeshtrit të Madh’, Bleona shpreh mërzinë e saj

Mediale Vip

Pas vdekjes së ‘Mjeshtrit të Madh’, Bleona shpreh mërzinë e saj

Më: 12 janar 2018 Në ora: 16:27
Bleona Qereti

U nda sot nga jeta, “Mjeshtri i Madh” Rexhep Çeliku, solisti i parë i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve Popullore.

E nga kjo vdekje është prekur shumë këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi të Rexhepit në Instagram, duke shprehur ngushëllime dhe mërzinë e saj.

“Lamtumirë mik i dashur” ishte shkrimi i Bleonës lënë fotos.

Kujtojmë se Rexhep Çeliku vuante nga një sëmundje e rëndë. Ai u shua sot, në orën 2:30.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera