Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta - Bota Sot
Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta

Mediale Vip

Shkurte Gashi beqare? Kjo është e vërteta

Më: 12 janar 2018 Në ora: 21:09
Shkurte Gashi

Jeta private e Shkurte Gashit është vazhdimisht në fokus të mediave.

Ndonëse vetë nuk jep pothuajse asnjë detaj nga kjo pjesë, mediat vazhdimisht ‘gërmojnë’ në tentim për të gjetur diçka të re.

E së fundmi, u raportua se Shkurta është sërish beqare dhe i ka dhënë fund një lidhjeje të shumëpërfolur.

Por cila është e vërteta?

Prive nga burime pranë këngëtares ka arritur të mësojë se nuk ka ndryshuar asgjë nga kjo pjesë dhe Shkurta vazhdon të jetë në lidhjen të cilën e ka pranuar para pak muajsh në një intervistë.

Ndryshe, kjo s’është hera e parë që mediat e ndajnë Shkurte Gashin. Këngëtaren e njohur shpesh e kanë martuar, e kanë ndarë e madje edhe e kanë konsideruar shtatzënë në raportimet mediale që janë demantuar më pas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera