Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik - Bota Sot
Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik

Mediale Vip

Elita me imazh provokues nga Maldivet, komenti i Gjikos epik

Më: 12 janar 2018 Në ora: 21:22
Elita dhe Gjiko

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë çifti më simpatik në estradë.

Këto ditë, dyshja është larguar nga angazhimet e përditshme dhe po pushojnë në ishullin Maldive.

Nga atje, Elita dhe Gjiko po sjellin vazhdimisht fotografi të reja në të cilat tregojnë se po kalojnë momente të paharruara atje.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet joshëse e veshur me bikini dhe me një minifund.

Ajo që u bie në sy të gjithëve është komenti i Gjikos, që të bën të qeshësh me lot, “Foto by tarzan @gjikotheflyboy”, ka shkruar reperi në komentin lënë sipër fotografisë së të dashurës së tij.  

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera