Gjoksi i Fjollës po “shpërthen”, tani nuk ia mban as bluza - Bota Sot
Gjoksi i Fjollës po “shpërthen”, tani nuk ia mban as bluza

Mediale Vip

Gjoksi i Fjollës po “shpërthen”, tani nuk ia mban as bluza

Më: 12 janar 2018 Në ora: 22:31
Fjolla Morina

Është në mesin e femrave më atraktive të estradës shqiptare.

Këngëtarja është goxha aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë imazhet provokuese.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fjolla ka postuar disa fotografi në të cilat shfaq pothuajse tërësisht gjoksin bombastik.

E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër e jashtëzakonisht shumë të hapur, Fjolla ka provokuar rëndë me gjoksin.

Këto imazhe, këngëtarja i ka shkrepur në Tiranë, ndërsa përveç gjoksit, në sy të bie edhe ndryshimi me flokët që e bëjnë të duket e ngjashme me Kim Kardashian. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera