Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se sa duhet - Bota Sot
Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se sa duhet

Mediale Vip

Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se sa duhet

Më: 12 janar 2018 Në ora: 22:34
Ervin Kurti dhe Lei Kraja

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook.

Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke ia ngritur atë dhe për pak sa nuk ia zbulon pjesen intime.

Çfarë ndodhi në të vërtetë? Për më shumë pritet ta shihet sonte në emisionin Top Show Magazine.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera