Kjo këngëtare u hyri në mes e plasi sherri mes Mahmutit e Shyhretes - Bota Sot
Kjo këngëtare u hyri në mes e plasi sherri mes Mahmutit e Shyhretes

Mediale Vip

Kjo këngëtare u hyri në mes e plasi sherri mes Mahmutit e Shyhretes

Më: 12 janar 2018 Në ora: 23:27
Mahmuti dhe Shyhretja

Pavarësisht thashethemeve për prishje të raportit mes dyshes së mrekullueshme të shumë hiteve në zhanrin popullor, Mahmut Ferati e Shyhrete Behluli i’a dolën t’i bëjnë ballë.

Dy këngëtarët më bashkëpunues për vite me radhë ndërprenë punën e përbashkët në muzikë, por jo për të mos u kthye kurrë më.Por, kjo shkëputje e ngadalshme bëri që adhuruesit të dyshojnë për ndonjë keqkuptim mes tyre sa çoi në një përfundim raportesh si miq e kolegë.

Image

Gjithçka kaloi e asnjëri nuk shpjeguan rreth këtyre lajmeve që qarkulluan në mediet sociale, derisa mjaftoi një imazh nga ana e Mahmut Feratit përkrah mikës së tij e t’ua mbyllte gojën të gjithëve.Po po, Mahmuti e Shyhretja vazhdojnë të gëzojnë raport të shëndoshë ani pse i kthyen sytë kah karriera, secili veç e veç.Raport po kaq të afërt dyshja gëzojnë edhe me kolegët e tjerë emra të njohur të estradës, ndër ta Afërdita Demaku e cila në foton që do të ju sjellim shihet se ka pozuar në mes të dy këngëtarëve.E pse jo në të ardhmen t’i shohim treshen në bashkëpunim i cili do të mirëpritej nga adhuruesit e të tri palëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera