Rreperi nga Kosova shpreh pëlqimin për moderatoren - Bota Sot
Rreperi nga Kosova shpreh pëlqimin për moderatoren

Mediale Vip

Rreperi nga Kosova shpreh pëlqimin për moderatoren

Më: 13 janar 2018 Në ora: 08:11
Trimi Jetullahu dhe Dojna Mema

I ftuar në PopCulture rreperi nga Kosova Trimi Jetullahu foli për jetën e tij private.

Rreperi rrëfeu se ka shumë vite që është single, dhe përfitoi nga rasti për të shprehur pëlqimin e tij për moderatoren e emisionit, Dojnën.

Në intervistën e tij “pa dorashka” për dy moderatorët e Top Channel, rreperi rrëfeu se jo domosdoshmërisht e dashura e tij duhet të jetë e pasur, pasi rëndësi për të ka pasuria shpirtërore.

Pyetjes nëse një femër i ka vënë çmim për të pasur marrëdhënie seksuale me të, reperi u përgjigj se ai nuk ka çmim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera