Ky është urimi i Miley Cyrus për të fejuarin e saj - Bota Sot
Ky është urimi i Miley Cyrus për të fejuarin e saj

Mediale Vip

Ky është urimi i Miley Cyrus për të fejuarin e saj

Më: 13 janar 2018 Në ora: 09:12
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Miley Cyrus po e feston ditëlindjen e të dashurit të saj, Liam Hemsëorth.

Këngëtarja 25-vjeçare, aktualisht është në Australi me të fejuarin e saj, i cili i ka mbushur 28-vjet, për të festuar ditëlindjen e tij bashkë me familjen.

 

Happiest birthday to my very best friend on the entire planet! I ?? u!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Miley shfrytëzoi Instagramin për të ndarë një kolazh fotografish të saj me Liam, dhe bëri edhe një shënim të shkurtër por të ëmbël.

“Urime ditëlindja për mikun tim më të mirë në mbarë planetin”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera