"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund! - Bota Sot
"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund!

Mediale Vip

"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund!

Më: 13 janar 2018 Në ora: 09:24
Angela Martini me burrin e saj

Modelja seksi Angela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin. 

 

Him & I

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Angela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera