Kjo është gjendja e Kylie Jenner pak para lindjes - Bota Sot
Kjo është gjendja e Kylie Jenner pak para lindjes

Mediale Vip

Kjo është gjendja e Kylie Jenner pak para lindjes

Më: 13 janar 2018 Në ora: 10:21
Kylie Jenner

Kylie Jenner nuk po lind para kohës, pavarësisht thashethemeve që po qarkullojnë në internet.

U tha se 20-vjeçarja ishte të premten për t’u kontrolluar në spitalin Cedars-Sinai në Los Angeles.

Sipas TMZ, thashethemet nuk janë të vërteta dhe Kylie nuk po lind para kohe.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera