Nuk është aksion i filmave holivudian, Libi e Vlorijani në promon e re shfaqen si agjent të 007 - Bota Sot
Nuk është aksion i filmave holivudian, Libi e Vlorijani në promon e re shfaqen si agjent të 007

Mediale Vip

Nuk është aksion i filmave holivudian, Libi e Vlorijani në promon e re shfaqen si agjent të 007

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 janar 2018 Në ora: 14:44
Vlorijan Halili

Një promo e re e emisionit 'Prive' do të sjellë secilën javë një speciale fillimisht ku moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe gazetari Vlorijan Halili do të sjellin një gjë që nuk është parë më herët nëpër emisionet shqiptare.

Disa sekuenca ku të dy shihen sikur janë agjent të 007 duke hyrë e dalë nga një ndërtesë e një makinë e zezë luksoze derisa që të dy shihen sikur aktrojnë në filma holivudian, se çfarë do të sjellin në këtë vit emision të jashtëzakonshëm. Promon mund të shihni në vazhdim:

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera