Kjo është prezantuesja më joshëse e sportit në Kosovë - Bota Sot
Kjo është prezantuesja më joshëse e sportit në Kosovë

Mediale Vip

Kjo është prezantuesja më joshëse e sportit në Kosovë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 14:56
Arbnora Ademaj

Kanë kaluar një dekadë që kur Arbnora Ademaj kishte fituar kurorën e Miss Pejës, epitet të cilin e zotëron edhe në ditët e sotme.

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte madje këto i ka fituar gjatë punës së vazhdueshme që ajo bënë në palestër. Padyshim që me forma të tilla.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme duke mos munguar ato seksi, dhe tejet provokuese.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi ‘hot’ të saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera