Një partner si Stresi, kështu i përgatit ushqimin të dashurës - Bota Sot
Një partner si Stresi, kështu i përgatit ushqimin të dashurës

Mediale Vip

Një partner si Stresi, kështu i përgatit ushqimin të dashurës

Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:26
Stresi me te dashuren

Reperi Stresi është një ndër artistët më të komentuar të estradës sonë.

Gjatë vitit 2017, ai kishte njoftuar se u nda nga e dashura, por fillimi i 2018-ës,  bëri që dyshja të harrojnë mosmarrëveshjet.

Këto ditë, ai ka postuar disa imazhe përmes të cilave ka treguar edhe se sa romantik është ai si partner.

Së fundi, e dashura ka filmuar atë duke përgatitur ushqimin, e që nga këndi i kuzhinës dukej si një profesionist i vërtetë që po përgatiste diçka të shijshme.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Stresi është “Sa herë e don”, këngë kjo që erdhi në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Flor Banën.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera