Marina Fara i vë ‘'flakën'’ pub-it - Bota Sot
Marina Fara i vë ‘'flakën'’ pub-it

Mediale Vip

Marina Fara i vë ‘'flakën'’ pub-it

Më: 13 janar 2018 Në ora: 16:38
Marina Fara

Ajo njihet si një vajzë mjaft seksi, me veshje shumë ekstravagante dhe me jetën plot aventura që bën.

Marina Fara, vajza e vetme e këngëtares së njohur Eli Fara e ka '‘djegur'’ mbrëmjen e djeshme në një nga pub-et më të njohura të kryeqytetit, së bashku me shoqërinë e saj.

Të bën përshtypje veshja e Marinës, një fustan i zi i ngjitur pas trupit, me shirita argjendi anash, veshje që i jep shumë hijeshi bukuroshes dhe nxjerr në pah linjat e saj që janë për tu admiruar.

 

Nje video e thjesht ???? nga @xhanidemika ????????????????????????

A post shared by Marina Fara ???? (@marinafara.official) on

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera