Kida po vjen me këngë të re - Bota Sot
Kida po vjen me këngë të re

Mediale Vip

Kida po vjen me këngë të re

Më: 13 janar 2018 Në ora: 21:27
Kida

‘Kce’ quhet projekti i fundit i lansuar deri me tani nga Kida.

E kjo këngë e saj, u pëlqye aq shumë, saqë për pak kohë, ka arritur te shifra e 2 milionë klikimeve në Youtube.

Por, Kida nuk do e lë me kaq.

Ka qenë menaxheri i saj Mehmet Elshani ai i cili përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka njoftuar se këngëtarja ka filluar përgatitjet për këngën e re.

Akoma nuk janë zbuluar detaje të këtij projekti muzikor dhe se çka do na sjell Kida, presim të shohim!

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera