Edhe këtë rekord e theu Capital T - Bota Sot
Edhe këtë rekord e theu Capital T

Mediale Vip

Edhe këtë rekord e theu Capital T

Më: 13 janar 2018 Në ora: 23:05
Capital T

Padyshim që është shëndrruar në një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Reperi Capital T ka hedhur një fotografi në Instastory ku tregoi se ka thyer një rekord të ri.

Kanali i tij në Youtube është kanali më i klikuar në 10 kanalet me të klikuara në Kosovë.

E sipas shkrimit të lënë në foto, Capo ka thënë se janë këngët ‘Hatixhe’ dhe ‘Andiamo’ ato që kanë bërë që kanali i tij të klikohet më së shumti.

 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera