Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave - Bota Sot
Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave

Mediale Vip

Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave

Më: 13 janar 2018 Në ora: 23:36
Luana Vjollca

Që me nisjen e “Shiko kush Luan”, ata kanë qenë “kokë më kokë”.

Të dy emisionet e tyre transmetohen në orar “prime time” duke ia bërë të vështirë teleshikuesve përzgjedhjen. E jo rrallë herë ndodh që Ermali dhe Luana të bëjnë “sherr” në komente lidhur me emisionet që drejtojnë.

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në Instagram, ku i pyet 1 milion ndjekësit e saj “A jeni gati”. Por në foton ku Luana duket shumë seksi me një fustan të ngushtë “nude”, Ermalit i ka shkuar mendja diku tjetër…te dosja.

“Po po pa merak. Bukur dosja lal”, i shkruan Mamaqi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera