Ansel Elgort tash edhe këngëtar, publikon klipin e ri - Bota Sot
Ansel Elgort tash edhe këngëtar, publikon klipin e ri

Mediale Vip

Ansel Elgort tash edhe këngëtar, publikon klipin e ri

Më: 14 janar 2018 Në ora: 06:45
Ansel Elgort

Aktori i filmave “Baby Driver” dhe “The Fault in our Stars” ka edhe një talent tjetër.

Ansel Elgort së fundi publikoi këngën dhe videoklipin e tij më të ri të titulluar “Supernova”.

Video-ja ka pranuar afro 500 mijë klikime brenda tre ditësh publikimi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera