Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin - Bota Sot
Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin

Mediale Vip

Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin

Më: 14 janar 2018 Në ora: 08:47
Soni Malaj me ish-bashkëshortin

Këngëtarja Soni Malaj krahas jetës profesionale shumë shpesh ka qenë e komentuar për jetën private.

Siç e dimë, Soni ka një martesë të dështuar, e nga ajo martesë këngëtarja ka një vajzë.

Soni ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku u vu përball disa pyetjeve të sikletshme.

E njëra prej tyre ishte edhe ajo kur u pyet në lidhje me raportin që ka tash me ish-bashkëshortin, Mirko Lucarelli.

 

#ndajeosepije me @soni_malaj & @ervin.bushati #shikokushluan

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

“Kam kontakte shumë të mira, normalisht është babai i vajzës time dhe komunikojmë shumë shpesh”, ishin fjalët e këngëtares.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera