Valëza Zogaj prezanton "Thirrje" - Ja pse kjo këngë do të jetë hit - Bota Sot
Valëza Zogaj prezanton "Thirrje" - Ja pse kjo këngë do të jetë hit

Mediale Vip

Valëza Zogaj prezanton "Thirrje" - Ja pse kjo këngë do të jetë hit

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 14 janar 2018 Në ora: 12:10
Valëza Zogaj

Ka ditë që është paralajmëruar projekti i saj i radhes dhe ja ku është tashmë kënga e re me videoklip e këngëtares së talentuar Valëza Zogaj.

Dhe, nuk ka fijen e dyshimit që Valëza do të jetë një nga yjet e reja të industrisë së muzikës në vend. Talenti dhe stili i saj modern, mund ti sigurojnë vend edhe më gjërë, e këtë e dëshmon edhe në këngën e sapo lanusuar me titull "Thirrëm".

Këngëtarja e re, që duket bukur, sapo ka lansuar videoklipin e këngës "Thirrje", e për këtë projekt ka bashkëpunuar me më të mirët e momentit.

Muzika është krijim i Cricket Music, ndëkraq teksti është shkruar nga Lindon Berisha. Videoklipi është punuar nga "Tik Tak Video" dhe pamjet duken të mrekullueshme. Kjo këngë i ka të gjitha premisat për të qenë një nga hitet e momentit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera