“IDGAF” nga Dua Lipa për 48 orë, shënon një tjetër sukses - Bota Sot
“IDGAF” nga Dua Lipa për 48 orë, shënon një tjetër sukses

Mediale Vip

“IDGAF” nga Dua Lipa për 48 orë, shënon një tjetër sukses

Më: 14 janar 2018 Në ora: 14:17
Dua Lipa

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa po vazhdon të na bëjë krenar në botë.

Pas shumë arritjeve në vitin 2017 dhe këngës “New Rules”, e cila i solli asaj suksese të jashtëzakonshme, Dua ka publikuar projektin e ri.

“IDGAF” titullohet projekti më i ri të cilin, këngëtarja e solli të shoqëruar me videoklip, për të cilin ka thënë se ishte goxha vështirë i realizueshëm.

Në vetëm 48 orë nga publikimi, “IDGAF” ka kaluar shifrën prej 10 milionë shikimesh në kanalin YouTube, e padyshim që këtij suksesi më së shumti i është gëzuar Dua.

“#IDGAF KA MARRË 10 MILIONË KLIKIME NË 48 ORË WOOOW”, ka shkruar Dua duke treguar se tashmë dikush e ka shndërruar edhe në princeshë të Disneyt.

Dua Lpa mbrëmë është njoftuar se nominohet në pesë kategori për “Brit Awards 2018”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera