Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë - Bota Sot
Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë

Mediale Vip

Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë

Më: 18 janar 2018 Në ora: 19:08
Angelina, Gerard Butler, Jennifer

Kush puth më mirë Angelina apo Jennifer? Ndoshta po mendoni se një pyetje e tillë duhet ti bëhet atij që ka pasur shansin të jetë me të dyja bukuroshte, Bred Pitt. Por e mendoni gabim, sepse Pitt nuk do të fliste kurrë larte  poshtë për dy ish-bashkëshortet e tij.

Por ai nuk ka qenë i vetmi që ka pasur mundësinë ti puthë të dyja aktoret, veç tij është edhe aktori Gerard Butler. Dhe me tipin që e karakterizon ai nuk e ka pasur aspak problem t’i përgjigjet një pyetje të tillë.

Së fundmi i ftuar në emisionin “Watch What happens”, kur i është bërë kjo pyetje ai është përgjigjur pa hezitim: Jennifer. Gerard ka luajtur në vitin 2010 me Jennifer filmin “Bounty Hunter”, ndërsa me Angelinën ka luajtur “Tomb Rider: The Cradle of Life”. E pas përgjigjes së aktorit kuptuam edhe një gjë mjaft të rëndësishme: buzët mishtore nuk janë të domosdoshme për t’u mbajtur mend si “vajza që puth mirë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera