Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo - Bota Sot
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Mediale Vip

Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

Më: 13 mars 2018 Në ora: 17:02
Loredana, Mozzik dhe Getinjo

Ka kohë që Loredana Zefi po përmendet në mediat rozë.

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik.

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera