Mihrije Braha fotografohet me armë në dorë - Bota Sot
Mihrije Braha fotografohet me armë në dorë

Mediale Vip

Mihrije Braha fotografohet me armë në dorë

Më: 20 mars 2018 Në ora: 06:18
Mihrije Braha

Këngëtarja Mihrije Braha po i mbanë të informuar fansat nëpërmjet publikimit të fotografive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo është fotografuar me një armë në dorë e cila është lodër dhe e ka mbajtur në kuadër të një emisioni argëtues në njërin prej televizioneve tona.

Mihrije Braha nuk ka sjell qe një kohë të gjatë ndonjë projekt muzikor mirëpo po qëndron aktive në emisione të ndryshme si mysafire dhe po merr pjesë nëpër koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera