Migos dhe Drake publikojnë videoklipin e ri “Walk it Talk it” - Bota Sot
Migos dhe Drake publikojnë videoklipin e ri “Walk it Talk it”

Mediale Vip

Migos dhe Drake publikojnë videoklipin e ri “Walk it Talk it”

Më: 20 mars 2018 Në ora: 11:45
Migos dhe Drake

Dashuri, paqe dhe kulturë. Fresh nga remiksi i tij me Rihannan, Drake ka realizuar klipin e ri me Migos për këngën “Walk it Talk it”.

I inspiruar nga “Soul Train”, projekti në regji të Migos dhe Daps e sheh Quavon, Takeoff dhe Offsetin në një shou të të 70-tave të quajtur “Culture Ride”.

Jamie Foxx luan rolin e nikoqirit, kurse Drake shfaqet në këtë festë në mënyrë interesante.

Ai fillon repturën e tij derisa i bashkohet Migos në skenën e këtij klipi shumë interesant.

“Walk it Talk it” është kënga e fundit e alubmit “Culture II” nga MIgos që ka debutuar në vendin e parë në shkurt.

Vet Drake ka okupuar top listat që prej publikimit të hitit të madh “God’s Plan”. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera