Nuset mbretërore si Kim Kardashian - Bota Sot
Nuset mbretërore si Kim Kardashian

Mediale Vip

Nuset mbretërore si Kim Kardashian

Më: 20 mars 2018 Në ora: 12:59
Meghan Markle dhe Kate Middleton

Meghan Markle dhe Kate Middleton po shkojnë drejt rrugës së Kim Kardashian dhe Blac Chyna duke krijuar emotikone të tyre personale.

Kompania e quajtur DRKHORS ka dorëzuar dokumente për markën tregtare KateMojis dhe MeghanMojis.

Bëhet e ditur se këto të dy do të jenë ndryshe. KateMoji do të fokusohet rreth Kate dhe familjes së saj mbretërore, derisa MeghanMoji do të fokusohet rreth asaj se si Meghan dhe Harry bien në dashuri.

Secila paketë do të përfshijë thëniet dhe frazat britanike, si p.sh. “Princesha amerikane” dhe “Mashtrues i bezdisshëm”, të cilët tashmë janë në faqen e internetit të kompanisë së bashku me disa prototipa të KateMoji dhe MeghanMoji.

Përfaqësuesi i DRKHORS ka treguar se këto emotikone janë planifikuar të publikohen në maj të këtij viti, kështu që do të jenë në kohë për dasmën mbretërore.

Aplikacioni do të kushtojë 1.99 dollarë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera