Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën - Bota Sot
Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën

Mediale Vip

Besnik Qaka bëhet baba për herë të parë, bashkëshortja Lolita sjellë në jetë vajzën

Më: 20 mars 2018 Në ora: 13:01
Besnik Qaka dhe Lolita Begolli

Vokalisti i NRG Band, Besnik Qaka, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja Lolita pritën në jetë fëmiun e parë të tyre, të gjinisë femërore.

Këngëtari ka postuar një foto të vajzës së vogël në rrjetin social Instagram.

 

Fryma jote e pare, na e mori tonen... #UnaQaka-20/03/2018??????????

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Vajza është pagëzuar me emrin Una.

“Fryma jote e parë, na e mori tonën… #UnaQaka”, ka shkruar Besniku në rrjetin social Instagram.

Besniku vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begollin.

Përkundër angazhimeve në jetën private, Besniku ishte aktiv në karrierën e tij muzikore duke sjellë së fundmi baladën “Harrom”. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera