Del videoja, Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur - Bota Sot
Del videoja, Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur

Mediale Vip

Del videoja, Kejvina i hipën sipër humoristit të njohur

Më: 20 mars 2018 Në ora: 15:13
Kejvina Kthella dhe Sejfulla Myftari

Në ekran duket si një vajzë delikate dhe e kujdesshme, por Kejvina Kthella mesa duket nuk e keni njohur ende aq sa duhet.

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, bukuroshja e “Xing me Ermalin” ka treguar një anë tjetër të sajën.

Në videon në fjalë, ajo shihet  teksa i hip përsipër aktorit të famshëm të humorit Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit.

 

Të shtunën super gallatë me Ceken, Zajminën dhe Kejvinën????????????

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

“A të thashë?! Merre zarfin! Hape dhe lexoje se ka një mesazh për ty!”-i thotë ajo Cekes, ndërkohë që e mban atë të shtrirë përdhe.

Videoja është shkëputur nga një prej skeçeve të përjavshme të emisionit të famshëm të humorit dhe për çfarë bëhet fjalë në të vërtetë, do ta mësoni këtë të shtunë gjatë transmetimit të “Xing me Ermalin”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera