Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare' - Bota Sot
Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'

Mediale Vip

Por tani çfarë pritet nga Angela Martini, modelja duket 'vrastare'

Më: 20 mars 2018 Në ora: 17:56
Angela Martini

Angela Martini është shfaqur më në formë se kurrë, pas martesës.

Bukuroshja shqiptare po jeton momente të lumtura dhe gjatë gjithë kohës ka pranë saj partnerin.

Angela ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku tregon linjat e saj perfekte edhe pse veshjet e saj nuk kanë asgjë të eksagjeruar.

‘Por tani çfarë..’ shkruan ajo krah fotos së  publikuar.

Angela ka marrë një kohe pause nga modelingu dhe po i dedikohet jetës së saj bashkëshortore. 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera