Eni Koçi bënë këtë gjest kaq të “pahijshëm” - Bota Sot
Eni Koçi bënë këtë gjest kaq të “pahijshëm”

Mediale Vip

Eni Koçi bënë këtë gjest kaq të “pahijshëm”

Më: 20 mars 2018 Në ora: 18:51
Eni Koci

Eni Koçi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet së bashku me motrën e saj, Gretën. Të dyja këto janë shumë të njohura për publikun.

Në këtë imazh Eni shihet teksa qet gjuhën jashtë, pa pikën e turpit kurse një gjë e tillë në disa vende konsiderohet si ofendim dhe gjest shumë i “pahijshëm”.

Përndryshe, Eni është në lidhje me reperin Genc Prelvukaj.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera