Pas ndarjes nga Xhesika, Bruno shfaqet me të dashurën e re - Bota Sot
Pas ndarjes nga Xhesika, Bruno shfaqet me të dashurën e re

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Xhesika, Bruno shfaqet me të dashurën e re

Më: 11 prill 2018 Në ora: 19:52
Bruno dhe Arta

Jeta e tij private ka zgjuar gjithmonë vëmendjen e publikut.

këngëtari Bruno shihet nën shoqërinë e të dashurës së re, në një ndejë private me Klajdin dhe persona të tjerë.

Gjersa Klajdi i argëtonte ata me muzikë, Bruno dhe vajza e cila nuk është fytyrë publike shihen afër njëri-tjetrit duke dhënë përshtypjen se janë bashkë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera