Tuna uron kunatën për ditëlindje, duken si motra - Bota Sot
Tuna uron kunatën për ditëlindje, duken si motra

Mediale Vip

Tuna uron kunatën për ditëlindje, duken si motra

Më: 22 prill 2018 Në ora: 13:31
Altuna

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Altuna Sejdiu ka uruar kunatën e saj për ditëlindje.

Tuna ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, teksa shihet me nusën e kunatit të saj, ndërsa të dyja duken me fustana të zi dhe biondina, saqë ngjasojnë si të jenë motra.

Image

Ndryshe Tuna ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, ndërsa ajo është fokusuar e tëra tek familja e saj e re që ka ndërtuar me Patris Berishën. Çifti janë prindër edhe të një djali, i cili edhe një muaj mbush 1 vjet.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera