Vildane Zeneli joshëse teksa e blen Bitcoinin e parë në jetë - Bota Sot
Vildane Zeneli joshëse teksa e blen Bitcoinin e parë në jetë

Mediale Vip

Vildane Zeneli joshëse teksa e blen Bitcoinin e parë në jetë

Më: 22 prill 2018 Në ora: 14:01
Vildane Zeneli

Kriptomonedhat vitet e fundit janë duke u përdorur në masë gjithnjë më të madhe.

Një prej tyre është edhe Bitcoin, i cili tashmë po shfrytëzohet për të bërë pagesa të ndryshme anembanë globit.

Shfrytëzimi i saj po bëhet edhe prej shqiptarëve, sidomos të personaliteteve të njohura që jeton matanë oqeanit Atlantik.

Është modelja Vildane Zeneli, e cila së fundi është bërë anëtare e komunitetit që përdor për shërbime të ndryshme paratë virtuale.

 

Just bought my first bitcoins using an @cryptobaseatm Thanks for making it so easy.

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Ajo pohon se sapo e ka blerë një Bitcoin në një sallon të prerjes së flokëve dhe zbukurimit të femrave.

“Vetëm sapo e bleva Bitcoinsin e parë duke shfrytëzuar një Cyptobaseatm” Faleminderit që po me bëni më të lehtë”, ka shkruar Zeneli llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, modelen ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri të modës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera