Në këtë vend po e kalon vikendin Agnesa Vuthaj - Bota Sot
Në këtë vend po e kalon vikendin Agnesa Vuthaj

Mediale Vip

Në këtë vend po e kalon vikendin Agnesa Vuthaj

Më: 22 prill 2018 Në ora: 15:45
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të përfolura, por edhe më të veçanta shqiptare.

Ish-missi shquhet përveç bukurisë edhe për kujdesin ndaj personave të saj të zemrës.

Bukuroshja këtë vikend ka vendosur ta kaloi pranë gjyshes së saj.

Ndryshe Agnesa javën e kaluar erdhi me një fotosesion, teksa shpërfaqi sensualitetin dhe bukurinë me ngjyra pranverore.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera