Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë

Më: 10 maj 2018 Në ora: 09:32
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në fundin e pritjes së ëmbël por njëkohësisht në kulmin e shkëlqimit të saj femror. 

Dita ditës e shohim më të bukur dhe të ëmbël. E veshur me një fustan të gjatë ajo ka vënë në dukje linjat e saj.

Kaq e 'pispillosur'  Xhensila dhe Besi janë nisur për eventi kulturor dedikuar letërsisë dhe librit më të fundit të aktorit të mirënjohur Timo Flloko.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera