Geta Beqa edhe këtë herë mahnitë me linjat trupore - Bota Sot
Geta Beqa edhe këtë herë mahnitë me linjat trupore

Mediale Vip

Geta Beqa edhe këtë herë mahnitë me linjat trupore

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:18
Geta Beqa

Kampionja e botës në bodybulding, Geta Beqa po vazhdon të jetë në form të jashtëzakonshem.

Bukuroshja gjakovare është e përkushtuar ndaj fitnesit dhe ushtrimeve fizike.

Ajo herë pas here poston imazhe të ndryshme ku edhe tregon linjat e saj joshëse.

Edhe fotografia e fundit që Geta ka postuar në Instagram vë në dukje linjat e saj të formsuara dhe beli i hollë që bije në sy në këtë imazh.

“Cdo ditë është një fillim i freskët” ka shkruar Geta.

Ndryshe, Geta u shpall vitin e kaluar kampione e botës në fitnes ndërsa ka deklaruar se do të marr pjesë edhe në garat e tjera.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera