Njihuni me motrën e Edona Llalloshit, një bjonde që “çmend” - Bota Sot
Njihuni me motrën e Edona Llalloshit, një bjonde që “çmend”

Mediale Vip

Njihuni me motrën e Edona Llalloshit, një bjonde që “çmend”

Më: 16 maj 2018 Në ora: 16:43
Edona Llalloshi

Ajo është njëra prej këngëtareve me më së shumti vite në skenë, dhe pa dyshim qe  këngët e saj janë shndërruar në hite, bëhet fjalë për Edona Llalloshin.

Me zërin e saj të ëmbël, ka bërë një publik të tërë shqiptar për vete. Edona veçohet edhe si njëra nder këngëtaret me me stil dhe me grim të bukur.

Por këtë grim të bukur ja bën motra.

Motra e saj është një bionde me stil dhe e bukur. Emri saj është Fjolla.

Më poshtë keni një foto të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera