Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë - Bota Sot
Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë

Mediale Vip

Enca i bën vetes një dhuratë të shtrenjtë në Amerikë: E ëmbël sikur unë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 22:41
Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia së fundi ka udhëtuar në Amerikë.

Ajo po qëndron atje për të realizuar koncertet e parapara me bashkëatdhetarët në atë vend .

Por, krahas angazhimit rreth koncertit, këngëtarja ka gjetur kohë edhe të relaksohet dhe të bëj pak blerje.

Ajo kishte zgjedhur markën “Dolce & Gabbana”, për të blerë një palë këpucë, të cilat i tregoi edhe për fansat në rrjete sociale.

“E ëmbël sikur unë”, shkroi ajo mbi njërën video që realizoi në markën ku kreu blerjen.

Projekti i fundit nga Enca është “Dua”, këngë kjo që u komentua mjaft lidhur me videoklipin me skena ertotike mes këngëtares dhe modelit portugez, Pierluigi Fracassi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera