Xhensila realizon fotosesion në ditët e fundit të shtatzënisë: Mezi të pres e vogla ime - Bota Sot
Xhensila realizon fotosesion në ditët e fundit të shtatzënisë: Mezi të pres e vogla ime

Mediale Vip

Xhensila realizon fotosesion në ditët e fundit të shtatzënisë: Mezi të pres e vogla ime

Më: 20 maj 2018 Në ora: 08:04
Xhensila Myrtezaj

Gjatë ditës së djeshme, Rezarta shkurta kishte publikuar një imazh me të cilin njoftoi të gjithë se Xhensila do të sjell një befasi.

Të gjithë fansat e këngëtares aluduan në atë që Xhensila po sjell projekt të ri muzikor.

Por, këngëtarja kishte vendosur që të realizojë një fotosesion dhe video në muajt e fundit të shtatzënisë.

 

@rezartashkurta [email protected] @kaci.lleshi @tier_by_tier ????

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

E veshur me një fustan pink, këngëtarja dukej më e bukur se asnjëherë më parë, teksa po mbante barkun e rrumbullakosur në ambientin përplot lule.

“Po i ndaj kto foto pak jave para se e vogla ime te vije ne jete. Mezi te pres e vogla ime”, ka shkruar ndër të tjera ajo në një prej këtyre imazheve.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera