Emina Cunmulaj gatuan ‘laknor’ - Bota Sot
Emina Cunmulaj gatuan ‘laknor’

Mediale Vip

Emina Cunmulaj gatuan ‘laknor’

Më: 20 maj 2018 Në ora: 17:18
Emina Cunmulaj

Modelja shqiptare me famë në botë ani pse jeton jashtë vendlindjes asnjëherë nuk i ka harruar traditat.

Kjo është dëshmuar përmes publikimit të fotografive në rrjete sociale ku ajo shpesh shihet duke gatuar ushqime tradicionale.

Së fundmi Emina ka gatuar ‘laknor’ dhe imazhin ku shihet me vajzën e saj e ka hedhur në Instagram.

Komentet kanë qenë pozitive dhe kjo ndodh shpesh kur Cunmulaj poston pak nga traditat shqiptare.

 

Chef Ella and Mami make quiche In Albanian Skrobanic/Laknor ????

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera