Enca incizon gjoksin dhe vithet nga afër! I ka kaluar të gjitha limitet këtë herë - Bota Sot
Enca incizon gjoksin dhe vithet nga afër! I ka kaluar të gjitha limitet këtë herë

Mediale Vip

Enca incizon gjoksin dhe vithet nga afër! I ka kaluar të gjitha limitet këtë herë

Më: 7 qershor 2018 Në ora: 15:42
Enca Haxhia

Jemi mësuar ta shohim gjysmë nudo dhe me gjoks jashtë, por Enca Haxhia tani i ka kaluar limitet.

Disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në Instagram po qarkullojnë në shtypin rozë dhe kanë ‘çuar’ në këmbë fansat e këngëtares.

Enca me gjoks jashtë gati për të bërë plazh, ka incizuar këto pjesë trupi dhe fotot i ka hedhur në Instagram.

Ajo u ka dërguar një puthje të madhe fansave nëpërmjet imazhit ku tregon gjoksin e stërzmadhuar.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera