Kjo është vajza super seksi e politikanit shqiptar - Bota Sot
Kjo është vajza super seksi e politikanit shqiptar

Mediale Vip

Kjo është vajza super seksi e politikanit shqiptar

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 08:43
Lutfi Haziri

Ata janë prindër të lumtur të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali ku vajza e madhe Kanga njihet prej vitesh si një vajzë e bukur dhe plot sharm por politikani i Kosovës Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij Mirvete Bajrami kanë edhe vajzën e vogël Lotina, shumë të bukur, dhe kjo duket nga fotot e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjete sociale. Lutfi Haziri është një ndër polikanët e njohur në Kosovë, aktualisht kryetar i komunës së Gjilanit si dhe ka qenë pjesë e qeverisë së Kosovës.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera