Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’ - Bota Sot
Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

Mediale Vip

Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 11:47
Era Istrefi

Nesër nisë Botërori 'Russia 2018' dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës.

‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip është klikuar 17 milionë herë.

E para fillimit të një suksesi tjetër të saj, Era Istrefi destinacion e ka pasur Xhamajkën. Drejt udhëtimit për atje, këngëtarja shqiptare e ka publikaur një foto në Instastory ku shihet me një çantë.

”Xhamajka, ti je e radhës”, ka shkruar Era pranë fotos.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera