Albërije Hadërgjonaj pa grim, kështu rrallë na bie ta shohim - Bota Sot
Albërije Hadërgjonaj pa grim, kështu rrallë na bie ta shohim

Mediale Vip

Albërije Hadërgjonaj pa grim, kështu rrallë na bie ta shohim

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 11:52
Albërije Hadërgjonaj

Para dy javësh ajo publikoj këngën e re.

‘Leje leje’ riktheu Albërije Hadërgjonaj në muzikë pas një pauze të gjatë pa sjellur ndonjë projekt me videoklip.

Mirëpo si atëherë ashtu edhe tash kur kënga ka rezultuar me sukses, këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë në krye të mediave rozë.

Ajo çfarë bie në sy më së shumti është paraqitja e jashtme e saj e që duke e parë sa shumë kujdeset për veten ani pse në moshë, për shumë vajza Albëria është shembull.

Atë kemi hasur rrallë ta shohim të pagrimuar dhe tani sapo e ka publikuar një foto të tillë ku mund ta shihni se si duket ajo realisht.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera