13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me performancën e saj - Bota Sot
13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me performancën e saj

Mediale Vip

13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me performancën e saj

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 16:37
Courtney Hadwin

Një vajzë ka siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, pas performancës së saj që mahniti jurinë.

Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë të martën mbrëma me këngën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca e saj mahnitëse në skenë bëri jurinë ta shtypte butonin e artë dhe kështu ajo të mbetet në garë për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh.

Adoleshentja që është një muzikante shumë e talentuar, bëri bujë të madhe edhe nëpër rrjete sociale.

Më poshtë mund ta shihni performancën e saj: 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera